> Strona główna / Artykuły / Pokaz slajdów w Owińskach!
2019-04-09 15:31:26
Pokaz slajdów w Owińskach!
Koleją Transsyberyjską z Moskwy do Pekinu! O tym opowiemy w czwartek o godzinie 17:00 w Owińskach!

 

Miejsce: Ul.Poprzeczna (Filia Gminnej Biblioteki Publicznej w Czerwonaku)

Czas: czwartek 11 kwietnia o godzinie 17:00. 

WSTĘP BEZPŁATNY

Zapraszamy na wspólną podróż koleją przez Eurazję: przez kraje, miasta, kultury i krajobrazy. Nasz pociąg ruszy z Moskwy, po drodze zobaczymy najpiękniejsze miejsca na Syberii i w Mongolii, w tym krystaliczne jezioro Bajkał i surową pustynię Gobi, a na koniec trafimy do Pekinu i na chiński Wielki Mur.
 
W trakcie pokazu będziemy opowiadać nie tylko o mijanych krajach i atrakcjach turystycznych, ale postaramy się również opisać niezwykłą atmosferę kolejowej podróży przez bezkres syberyjskich przestrzeni. Podpowiemy także, jak można zrealizować marzenia o wyprawie Koleją Transsyberyjską.
 
Prelegenci: Alicja i Jędrzej Łukowski - od lat podróżują po Rosji, najczęściej bywają nad Bajkałem i podróżują trasą Kolei Transsyberyjskiej. Są autorami przewodnika turystycznego "Bajkał i góry Przybajkala", którego trzecie wydanie jest przygotowywane do druku. Na co dzień pracują w biurze podróży Szerokie Tory. Ala organizuje wyjazdy, a Jędrzej prowadzi grupy turystyczne m.in. po Syberii. W wolnych chwilach uprawiają ogród warzywny, rozmyślając, czy da się jakoś zrozumieć Rosję.
© Szerokie Tory 2013 | All Rights Reserved
Designed & Developed insidedreams