> Strona główna / Artykuły / Pokaz slajdów w Krakowie!
2019-05-07 11:24:15
Pokaz slajdów w Krakowie!
Tym razem pojawimy się w "Piwnicy pod Baranami" z opowieściami i zdjęciami z Kolei Transsyberyjskiej! Wstęp bezpłatny, zapraszamy 15 maja o godz. 19:00!

Gdzie?
Piwnica pod Baranami, Sala Koncertowa, Rynek Główny 27, Kraków! 

Kiedy?
Środa 15 maja godz. 19:00! Wstęp BEZPŁATNY!

Co?
Pokaz slajdów "Kolej Transsyberyjska"!

Zapraszamy na wspólną podróż Koleją Transsyberyjską przez Eurazję: przez kraje, miasta, kultury i krajobrazy. Nasz pociąg ruszy z Moskwy, po drodze zobaczymy najpiękniejsze miejsca na Syberii i w Mongolii, w tym krystaliczne jezioro Bajkał i surową pustynię Gobi, a na koniec trafimy do Pekinu i na chiński Wielki Mur.
 
W trakcie pokazu będziemy opowiadać nie tylko o mijanych krajach i atrakcjach turystycznych, ale postaramy się również opisać niezwykłą atmosferę kolejowej podróży przez bezkres syberyjskich przestrzeni. Podpowiemy także, jak można zrealizować marzenia o wyprawie Koleją Transsyberyjską.
 
Prelegent: Małgorzata Ciepła - po Rosji podróżuje od 14 lat, kiedy to pierwszy raz pociągiem dojechała na Kaukaz, żeby wejść na najwyższy szczyt tego kraju. Od tego czasu przemierzyła Rosję od Murmańska na Północy, przez całą Syberię, aż po Kamczatkę na wschodzie. Wielokrotnie jeździła Koleją Transsyberyjską prowadząc grupy turystyczne. Najwięcej czasu spędza nad Bajkałem, fotografując to niezwykłe jezioro - zarówno latem, jak i zimą. Obecnie zajmuje się organizacją wyjazdów do Rosji w biurze podróży Szerokie Tory.
 
© Szerokie Tory 2013 | All Rights Reserved
Designed & Developed insidedreams