> Strona główna / Artykuły / Kolej Transsyberyjska w Gdańsku!
2018-05-14 19:35:52
Kolej Transsyberyjska w Gdańsku!
Na ten pociąg nie potrzebujecie biletu! Bezpłatna przejażdżka z Moskwy do Pekinu rusza 17 maja o godz. 19:00!

 

W czwartek 17.05.2018r. o godz.18:30 zapraszamy na spotkanie podróżnicze z cyklu "Podróżnicze Czwartki" do Klubokawiarni "Południk 18" na  ul. Garncarska 7-9 w 

Kolej Transsyberyjska jest najdłuższą linią kolejową na świecie. Łączy Moskwę i europejskie regiony Rosji z wybrzeżem Pacyfiku, a po drodze przecina niezmierzone połacie Syberii. Wielodniowa jazda Transsybem to jedyny sposób, by swoim ciałem i umysłem poczuć ogrom ciągnących się za oknami przestrzeni. To podróż, w której liczy się nie tylko cel, ale droga i jej pokonywanie.

Zapraszamy na spotkanie, podczas którego pokażemy Wam jak wyglądają Rosja, Mongolia i Chiny z perspektywy pociągu, a także podpowiemy jak zorganizować sobie wyprawę Koleją Transsyberyjską.


Wstęp wolny!


Prezentacja rozpocznie się o godz. 19:00, jednakże wszystkich zainteresowanych udziałem w tym spotkaniu prosimy o przybycie przynajmniej 30 minut przed rozpoczęciem wydarzenia, aby obsługa zdążyła do godziny rozpoczęcia przygotować wszystkie zamówienia i nie przeszkadzała w spokojnym wysłuchaniu prelekcji.

© Szerokie Tory 2013 | All Rights Reserved
Designed & Developed insidedreams