Wyprawy na zamówienie

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług grupy zorganizowane, firmy, stowarzyszenia. W zależności od państwa indywidualnych potrzeb, zainteresowań, wymagań i upodobań przygotujemy odpowiednio zaaranżowany program wyjazdu. Dopełnimy również niezbędnych formalności. A przede wszystkim zadbamy o to, by impreza została profesjonalnie zrealizowana.Dla Państwa grupy możemy zaproponować każdą z naszych tras katalogowych. Nic nie stoi na przeszkodzie, by je dowolnie modyfikować – dotyczy to zarówno przebiegu trasy, programu zwiedzania jak i standardu usług. Rzecz jasna,  istnieje możliwość, by na zamówienie stworzyć zupełnie nowy program, w stu procentach dopasowany do preferencji klienta. 

W ten sposób możemy zorganizować wyjazdy wakacyjne dla grup przyjaciół, a także imprezy specjalistyczne: podróże studyjne, pielgrzymki, wyjazdy motywacyjne, plenery fotograficzne itd.

W przypadku imprez na zamówienie jedyną barierą organizacyjną są dla nas obiektywne ograniczenia – brak bazy noclegowej o określonym standardzie, odległości, czasy przejazdu itp. Mogą być państwo pewni, że – choć papier jest cierpliwy - nie zaproponujemy oferty wyjazdu, którego w praktyce nie uda się zrealizować.

;