Luiza Białokur
Szerokie Tory to przede wszystkim ludzie z pasją. Dzielą się nie tylko swoją wiedzą i doświadczeniem o odwiedzanych miejscach, ale również potrafią stworzyć
niezwykłą atmosferą w trakcie wyjazdu. Organizacja przed wylotem, jak i w trakcie wyjazdu - perfekcyjna i to pomimo nagłych zmian w programie spowodowanych pogodą. Ogromne słowa uznania dla naszej przewodniczki - Kamili Kielar - właściwej osobie na właściwym miejscu :).
Dziękuję Szerokim Torom & Kamili Kielar za niesamowity wyjazd, nieoczywiste miejsca i dokładnie te emocje jakich potrzebowałam. Wyjazd na Azory był fenomenalny!
Geno Ve Fa
Kochani... mówią że będzie ciężko i skromnie , a wychodzi im jak zawsze fantastycznie... wróciłam kilka dni temu z Zimowego Bajkału. No i co? No i brak mi
słów. Niech żyją SZEROKIE TORY.... POLECAM, ZACHWALAM I NIE WIEM CO JESZCZE ...alleluja !!!! ( to tak a propos nadchodzącej Wielkanocy)
Iza Jasielon-Przeżdziecka
Kochani... mówią że będzie ciężko i skromnie , a wychodzi im jak zawsze fantastycznie... wróciłam kilka dni temu z Zimowego Bajkału. No i co? No i brak mi
słów. Niech żyją SZEROKIE TORY.... POLECAM, ZACHWALAM I NIE WIEM CO JESZCZE ...alleluja !!!! ( to tak a propos nadchodzącej Wielkanocy)
...to byłam ja Iza Jasielon- Przeżdziecka
Krzysztof Nawrocki
Program wyjazdu przemyślany i dobrze przygotowany bez żadnej obsuwy.Specjalnym atutem wycieczki była pilotka p.Olga
wyjątkowa wiedza, erudycja oraz kultura osobista sprawiają że chce się jechać ponownie
Krzysztof & Hania Nawroccy
Joanna Feil
Dużo jeżdżę. W różne miejsca. Na zorganizowane wycieczki, samodzielnie też. Mam skalę porównawczą. Z czystym sumieniem stwierdzam, że wyjazd z biurem Szerokie
Tory jest jednym z najlepszych, na których byłam. Perfekcyjnie przygotowany, doskonale poprowadzony. Z całego serca polecam. Już mam zarezerwowane dwa następne wyjazdy z nimi 🙂:)
Tomasz Kierski
Program i organizacja wyjazdu super. Wrażenia i wspomnienia bezcenne. Polecamy Szerokie Tory.
Kasia Murawiew
Korzystaliśmy z pomocy Szerokich Torów podczas naszego wyjazdu nad Bajkał. Profesjonalnie i kompetentnie, polecamy!
Małgorzata Mączyńska
Ujęła mnie dbałość Szerokich Torów o uczestników! Dwa dni przed wyjazdem zadzwonili z miłym przypomnieniem o wyjeździe, dobrą chwile porozmawialiśmy. Pracują
z doskonałymi przewodnikami, naszym była Kamila Kielar, bardzo doświadczona podróżniczka i niezwykle sympatyczna osoba!!! Wyjazd, mimo obiektywnych trudności (pogoda, odwołane loty) był niezwykle miły, grupa zintegrowana, Kamila wycisnęła z wyjazdu, ile się dało!
Polecam Szerokie Tory, to biuro godne zaufania!
Piotr Jasek
Wielkie dzięki za organizację, było na prawdę perfekcyjnie, kierowcy, wejściówki , tyle tego było i wszystko chodziło jak w zegarku. Jestem pod wrażeniem.