Biuro Podróży Szerokie Tory

Opinie naszych klientów

Opinie naszych klientów

Kaija Puolalainen

Cudowna wyprawa. Świetna organizacja. Polecam!

Opinie naszych klientów

Joanna Olejnik

Bardzo dobre biuro podróży. Polecam wszystkim! Wyprawy nad Bajkał nie da się zapomnieć.

Opinie naszych klientów

Gabriela Kędzierska

Polecam biuro

Opinie naszych klientów

Ola Sędor

Profesjonalne podejście do klienta. Ciekawe programy. Piloci z wiedzą i zaangażowaniem. Wieczory przy ognisku z gitarą. Polecam

Opinie naszych klientów

Małgorzata Mączyńska

Ujęła mnie dbałość Szerokich Torów o uczestników! Dwa dni przed wyjazdem zadzwonili z miłym przypomnieniem o wyjeździe, dobrą chwile porozmawialiśmy. Pracują z doskonałymi przewodnikami, naszym była Kamila Kielar, bardzo doświadczona podróżniczka i niezwykle sympatyczna osoba!!! Wyjazd, mimo obiektywnych trudności (pogoda, odwołane loty) był niezwykle miły, grupa zintegrowana, Kamila wycisnęła z wyjazdu, ile się dało! Polecam Szerokie Tory, to biuro godne zaufania!

Opinie naszych klientów

Roman

To już trzy lata jak byłem z Waszym biurem nad Bajkałem. Wtedy to był mój prezent na 70-te moje urodziny. Zostały miłe wspomnienia, do których stale powracam. PS. Jeszcze mam nasiona limby, z których robię Limbówkę.

Opinie naszych klientów

Luiza Białokur

Szerokie Tory to przede wszystkim ludzie z pasją. Dzielą się nie tylko swoją wiedzą i doświadczeniem o odwiedzanych miejscach, ale również potrafią stworzyć niezwykłą atmosferą w trakcie wyjazdu. Organizacja przed wylotem, jak i w trakcie wyjazdu - perfekcyjna i to pomimo nagłych zmian w programie spowodowanych pogodą. Ogromne słowa uznania dla naszej przewodniczki - Kamili Kielar - właściwej osobie na właściwym miejscu :). Dziękuję Szerokim Torom & Kamili Kielar za niesamowity wyjazd, nieoczywiste miejsca i dokładnie te emocje jakich potrzebowałam. Wyjazd na Azory był fenomenalny!

Opinie naszych klientów

Aleksandra Sędor

Organizacja, atmosfera, przygoda!

Opinie naszych klientów

Aleksandra Marynowska Wyrembelska

Zdecydowanie polecam! Ludzie z pasją i zamiłowaniem do podróży... Dużo podróżuję ale wyprawa z Szerokimi Torami jest zawsze wyjątkowa bo piloci maja ogromna wiedzę i doświadczenie... Marzę o kolejnej wyprawie :)

Blog podróżniczy

;