Biuro Podróży Szerokie Tory

Opinie naszych klientów

Opinie naszych klientów

Piotr Golebiowski

Bardzo ogarnięci, kompetentni, pomocni i zwyczajnie sympatyczni ludzie. Serdecznie polecam!

Opinie naszych klientów

Grzegorz Przeździecki

Z Szerokimi Torami jeżdżę od początku ich działalności a Właścicieli biura znam nawet dłużej. Rosja (kiedy jeszcze była modna) koleją transsyberyjską i nie tylko, Uzbekistan, Kazachstan, Kirgistan, Armenia, Gruzja, Islandia, ostatnio Azory a za chwilę Australia i Nowa Zelandia to nasze dotychczasowe, wspólne Wyprawy. Mógłbym pojechać tam indywidualnie... pewnie tak, ale w grupie Przyjaciół ST jest raźniej i weselej. A przede wszystkim bezpiecznie i absolutnie profesjonalnie od startu do lądowania 👍 Polecam bezwzględnie 👍

Opinie naszych klientów

Geno Ve Fa

Kochani... mówią że będzie ciężko i skromnie , a wychodzi im jak zawsze fantastycznie... wróciłam kilka dni temu z Zimowego Bajkału. No i co? No i brak mi słów. Niech żyją SZEROKIE TORY.... POLECAM, ZACHWALAM I NIE WIEM CO JESZCZE ...alleluja !!!! ( to tak a propos nadchodzącej Wielkanocy)

Opinie naszych klientów

Grzegorz Głowiński

Profesjonalna i bardzo miła obsługa. w pełni polecam biuro.

Opinie naszych klientów

Michal Kuranowski

To już moja druga podróż z Szerokimi torami i chyba nie ostania. Rzetelne i uczciwe biuro podróży. POLECAM

Opinie naszych klientów

Le Dobrowolski

Rzemieślnicze (kraftowe 😃) wyjazdy w gronie umożliwiającym integrację. Nie robią wszystkiego, tylko miejsca, które organizatorzy znają dobrze, dzięki temu łatwo adaptować program do pogody czy innych ograniczeń. Fantastyczna wiedza o geografii, historii i po prostu sposobie życia.

Opinie naszych klientów

Michał Surdacki

Wyjazd bardzo udany, już przy rezerwacji był dobry kontakt z biurem, czułem różnice w porównaniu do biur komercyjnych. Wyjazd w małej grupie, uczestnicy to prawdziwi turyści - podróżnicy. Pogoda nie zawsze dopisywała, ale świetna pilotka Pani Olga fenomenalnie dostosowywała plan do panującej pogody. Polecam biuro

Opinie naszych klientów

Kaija Puolalainen

Cudowna wyprawa. Świetna organizacja. Polecam!

Opinie naszych klientów

Anna Szpytko

To mój pierwszy wyjazd z Szerokimi torami i na pewno nie ostatni 😉 juz przeglądam kolejne wyjazdy na rok 2025.. do zobaczenia 😍😘🤪…

Blog podróżniczy

;