Biuro Podróży Szerokie Tory

Opinie naszych klientów

Opinie naszych klientów

Michal M

Jak zwykle świetna opieka przed-wyjazdowa, organizacja samego wyjazdu oraz czuwanie biura i reagowanie na bieżące potrzeby. Polecam! Wyjazdy dla aktywnych i oczekujących czegoś więcej niż leżenie przy basenie.

Opinie naszych klientów

Ewa Ciepła

Tak zdecydowanie na tak

Opinie naszych klientów

Ewa Rogosz

Wspaniała wyprawa, jeżeli chodzi o tempo i wrażenia to określiłyśmy ją Wielką Pardubicką, ale dałyśmy radę 💪 Fajna grupa się trafiła i fajna przewodniczka. Próbowałyśmy same ogarnąć wyprawę ale szczęśliwie trafiłyśmy na ofertę Szerokich Torów. Dobra robota Szerokie Tory

Opinie naszych klientów

Michal Kuranowski

To już moja druga podróż z Szerokimi torami i chyba nie ostania. Rzetelne i uczciwe biuro podróży. POLECAM

Opinie naszych klientów

Grzegorz Głowiński

Profesjonalna i bardzo miła obsługa. w pełni polecam biuro.

Opinie naszych klientów

Małgorzata Mączyńska

Ujęła mnie dbałość Szerokich Torów o uczestników! Dwa dni przed wyjazdem zadzwonili z miłym przypomnieniem o wyjeździe, dobrą chwile porozmawialiśmy. Pracują z doskonałymi przewodnikami, naszym była Kamila Kielar, bardzo doświadczona podróżniczka i niezwykle sympatyczna osoba!!! Wyjazd, mimo obiektywnych trudności (pogoda, odwołane loty) był niezwykle miły, grupa zintegrowana, Kamila wycisnęła z wyjazdu, ile się dało! Polecam Szerokie Tory, to biuro godne zaufania!

Opinie naszych klientów

Gabriela Kędzierska

Polecam biuro

Opinie naszych klientów

Przemek Grześkowiak

Rewelacyjnie przygotowany wyjazd, który był "uszyty" przez Szerokie Tory dla naszej indywidualnej 12-osobowej grupy. Na szczególne uznanie zasługuje nasza Wspaniała i przemiła przewodniczka Julka, gdzie jej profesjonalne podejście do zwiedzania towarzyszyło nam w każdym dniu pobytu.

Opinie naszych klientów

Tomasz Murawiew

Pomogli nam zorganizować bilety i wizy. Dzielili sie mądrymi sugestiami. Bardzo fajni godni zaufania.

Blog podróżniczy

;