Biuro Podróży Szerokie Tory

Opinie naszych klientów

Opinie naszych klientów

Agnieszka Cybulska

Tegoroczne wakacje spędziłam z przyjaciółmi w Mongolii i nad Bajkałem w Rosji. Zazwyczaj planujemy całość wyjazdu samodzielnie, ale tym razem ze względu na specyfikę miejsc docelowych (szczególnie Mongolii, gdzie poruszać się samodzielnie nie sposób) zdecydowaliśmy się na pomoc biura Szerokie Tory. I to był strzał w przysłowiową dziesiątkę! Wszystko przebiegło perfekcyjnie. Chociaż nie mieliśmy pilota z biura to i tak cały czas czuliśmy się zaopiekowani. Jak miał na nas czekać kierowca to czekał. Jak inna grupa z biura była w pobliżu to mogliśmy do nich dołączyć. Jak przewodniczka w Mongolii miała nagły przypadek woreczka żółciowego, to już kolejnego poranka dołączyła do nas jej zastępczyni. Dodatkowo widać i czuć, że biuro się zna i kocha te kierunki. Pani Alicja zawsze cierpliwie służyła dobrą radą i wskazywała co ciekawego można zobaczyć czy smacznego zjeść. Polecam bardzo gorąco!!! I dziękuję!!!

Opinie naszych klientów

Leszek Minkiewicz

Dobra organizacja .kompetentni ludzie .stały kontakt .pomóc przy nagłych przypadkach. Elastyczny program dopasowywany do potrzeb Grupy. Jestem bardzo zadowolony.

Opinie naszych klientów

Ewa Rogosz

Wspaniała wyprawa, jeżeli chodzi o tempo i wrażenia to określiłyśmy ją Wielką Pardubicką, ale dałyśmy radę 💪 Fajna grupa się trafiła i fajna przewodniczka. Próbowałyśmy same ogarnąć wyprawę ale szczęśliwie trafiłyśmy na ofertę Szerokich Torów. Dobra robota Szerokie Tory

Opinie naszych klientów

Michal M

Jak zwykle świetna opieka przed-wyjazdowa, organizacja samego wyjazdu oraz czuwanie biura i reagowanie na bieżące potrzeby. Polecam! Wyjazdy dla aktywnych i oczekujących czegoś więcej niż leżenie przy basenie.

Opinie naszych klientów

Grzegorz Głowiński

Profesjonalna i bardzo miła obsługa. w pełni polecam biuro.

Opinie naszych klientów

PPHU CHILI

Pasjonaci, świetni organizatorzy i przewodnicy. Można długo wymieniać, ale czyż nie łatwiej pojechać z nimi w świat i samemu przekonać się, czy "Szerokie Tory" zasługują na tak znakomite opinie?

Opinie naszych klientów

Joanna Olejnik

Bardzo dobre biuro podróży. Polecam wszystkim! Wyprawy nad Bajkał nie da się zapomnieć.

Opinie naszych klientów

Małgorzata Kuik

profesjonalna obsługa, dobrze przygotowany program, elastyczność, zaopiekowanie sie klientem, dbałość o atmosferę wyjazdu

Opinie naszych klientów

Olga Krywult

Szerokie Tory to moje ulubione biuro podróży. Świetna organizacja, nietuzinkowi ludzie, i niepowtarzalne programy.

Blog podróżniczy

;