Biuro Podróży Szerokie Tory

Opinie naszych klientów

Opinie naszych klientów

Krzysztof Nawrocki

Program wyjazdu przemyślany i dobrze przygotowany bez żadnej obsuwy.Specjalnym atutem wycieczki była pilotka p.Olga wyjątkowa wiedza, erudycja oraz kultura osobista sprawiają że chce się jechać ponownie Krzysztof & Hania Nawroccy

Opinie naszych klientów

Adam Liduk

Szerokie Tory, to nieocenione źródło informacji, a Pani Alicja jest osobą o szczególnej cierpliwości i rzetelności w odpowiadaniu na moje pytania. Zdecydowanie polecam.

Opinie naszych klientów

Piotr Jasek

Wielkie dzięki za organizację, było na prawdę perfekcyjnie, kierowcy, wejściówki , tyle tego było i wszystko chodziło jak w zegarku. Jestem pod wrażeniem.

Opinie naszych klientów

PPHU CHILI

Pasjonaci, świetni organizatorzy i przewodnicy. Można długo wymieniać, ale czyż nie łatwiej pojechać z nimi w świat i samemu przekonać się, czy "Szerokie Tory" zasługują na tak znakomite opinie?

Opinie naszych klientów

Olga Krywult

Szerokie Tory to moje ulubione biuro podróży. Świetna organizacja, nietuzinkowi ludzie, i niepowtarzalne programy.

Opinie naszych klientów

Luiza Białokur

Szerokie Tory to przede wszystkim ludzie z pasją. Dzielą się nie tylko swoją wiedzą i doświadczeniem o odwiedzanych miejscach, ale również potrafią stworzyć niezwykłą atmosferą w trakcie wyjazdu. Organizacja przed wylotem, jak i w trakcie wyjazdu - perfekcyjna i to pomimo nagłych zmian w programie spowodowanych pogodą. Ogromne słowa uznania dla naszej przewodniczki - Kamili Kielar - właściwej osobie na właściwym miejscu :). Dziękuję Szerokim Torom & Kamili Kielar za niesamowity wyjazd, nieoczywiste miejsca i dokładnie te emocje jakich potrzebowałam. Wyjazd na Azory był fenomenalny!

Opinie naszych klientów

Ewa Rogosz

Wspaniała wyprawa, jeżeli chodzi o tempo i wrażenia to określiłyśmy ją Wielką Pardubicką, ale dałyśmy radę 💪 Fajna grupa się trafiła i fajna przewodniczka. Próbowałyśmy same ogarnąć wyprawę ale szczęśliwie trafiłyśmy na ofertę Szerokich Torów. Dobra robota Szerokie Tory

Opinie naszych klientów

Piotr Golebiowski

Bardzo ogarnięci, kompetentni, pomocni i zwyczajnie sympatyczni ludzie. Serdecznie polecam!

Opinie naszych klientów

Kaija Puolalainen

Cudowna wyprawa. Świetna organizacja. Polecam!

Blog podróżniczy

;