Biuro Podróży Szerokie Tory

Opinie naszych klientów

Opinie naszych klientów

Beata Maj

Podróżowanie z biurem podróży Szerokie Tory to Harmonia. Wszystko, co może sprawić, że podróżnik będzie czuł się zaopiekowany. Od pierwszego momentu do końca podróży. Polecam!

Opinie naszych klientów

Adam Liduk

Szerokie Tory, to nieocenione źródło informacji, a Pani Alicja jest osobą o szczególnej cierpliwości i rzetelności w odpowiadaniu na moje pytania. Zdecydowanie polecam.

Opinie naszych klientów

Tomasz Murawiew

Pomogli nam zorganizować bilety i wizy. Dzielili sie mądrymi sugestiami. Bardzo fajni godni zaufania.

Opinie naszych klientów

Małgorzata Kuik

profesjonalna obsługa, dobrze przygotowany program, elastyczność, zaopiekowanie sie klientem, dbałość o atmosferę wyjazdu

Opinie naszych klientów

Luiza Białokur

Szerokie Tory to przede wszystkim ludzie z pasją. Dzielą się nie tylko swoją wiedzą i doświadczeniem o odwiedzanych miejscach, ale również potrafią stworzyć niezwykłą atmosferą w trakcie wyjazdu. Organizacja przed wylotem, jak i w trakcie wyjazdu - perfekcyjna i to pomimo nagłych zmian w programie spowodowanych pogodą. Ogromne słowa uznania dla naszej przewodniczki - Kamili Kielar - właściwej osobie na właściwym miejscu :). Dziękuję Szerokim Torom & Kamili Kielar za niesamowity wyjazd, nieoczywiste miejsca i dokładnie te emocje jakich potrzebowałam. Wyjazd na Azory był fenomenalny!

Opinie naszych klientów

Joanna Olejnik

Bardzo dobre biuro podróży. Polecam wszystkim! Wyprawy nad Bajkał nie da się zapomnieć.

Opinie naszych klientów

Michal M

Jak zwykle świetna opieka przed-wyjazdowa, organizacja samego wyjazdu oraz czuwanie biura i reagowanie na bieżące potrzeby. Polecam! Wyjazdy dla aktywnych i oczekujących czegoś więcej niż leżenie przy basenie.

Opinie naszych klientów

Bogusława Wajdzik

Ciekawe opowieści, ładne zdjęcia filmowe, interesujące miejsca. Brakowało takiego programu. Gratulacje 👍

Opinie naszych klientów

Aleksandra Marynowska Wyrembelska

Zdecydowanie polecam! Ludzie z pasją i zamiłowaniem do podróży... Dużo podróżuję ale wyprawa z Szerokimi Torami jest zawsze wyjątkowa bo piloci maja ogromna wiedzę i doświadczenie... Marzę o kolejnej wyprawie :)

Blog podróżniczy

;