Wizy

Załatwimy dla Ciebie wszystkie formalności

Zapewniamy kompleksowe wsparcie przy wyrabianiu wiz do Rosji, Mongolii i Chin oraz na Białoruś.
Za naszym pośrednictwem możesz wyrobić wizę bez wychodzenia z domu.
   
 
Wizy do MONGOLII, CHIN i na BIAŁORUŚ

Do zrealizowania rozbudowanych planów podróży na przykład Koleją Transsyberyjską, obejmujących nie tylko Rosję, ale i państwa ościenne, niezbędne może być wyrobienie wiz do tych krajów. Zapewniamy obsługę w zakresie wyrobienia wiz na Białoruś, do Mongolii oraz do Chin. Wypełnienie skomplikowanych formularzy i zgromadzenie wszystkich niezbędnych dokumentów jest wtedy po naszej stronie, a Turysta spokojnie czeka na odesłanie paszportu z wizami do domu.

Czytaj więcej

Wiza na Białoruś

W przypadku większości podróży na Białoruś wiza jest dokumentem, który trzeba wcześniej uzyskać. Wyjątek stanowią specjalne strefy turystyczne, jak na przykład Grodno i okolice czy też Mińsk, do których można wjechać na podstawie elektronicznego zezwolenia (o które również należy zawczasu wnioskować). W zależności od rodzaju trzeba zgromadzić odpowiednie dokumenty, a następnie złożyć je w konsulacie.

Uwaga! W przypadku planów podróży tranzytem przez Białoruś do Rosji, mimo możliwości wyrobienia białoruskiej wizy tranzytowej, należy uwzględnić, że większość przejść granicznych między tymi państwami ma charakter "wewnętrzny", co powoduje, że cudzoziemcy nie mogę tam legalnie wjechać do Rosji. Do czasu rozwiązania tego problemu odradzamy ten rodzaj dojazdu do Rosji.

Wiza do Mongolii

Jeżeli macie w planach podróż do Mongolii, wiza również okaże się niezbędna. Jej wyrobienie wiąże się z pewnymi formalnościami i opłatami, a wszystkie te sprawy załatwia się w mongolskim konsulacie w Warszawie. Żeby uzyskać wizę do Mongolii, trzeba osobiście albo przez upoważnionego pośrednika dostarczyć oryginał paszportu, do którego zostanie wklejona stosowna naklejka z wizą. W odróżnieniu od Rosji wiza mongolska nie ma ścisłych przedziałów czasowych, na który jest wydawana. Jej ważność obejmuje dłuższy okres od momentu wydania.

Wiza do Chin

Wyrobienie chińskiej wizy turystycznej wymaga sporo zachodu. W przypadku kraju takiego jak Chiny, wiza turystyczna wydawana jest na podstawie grubego pliku dokumentów, które trzeba wcześniej przygotować, wypełnić i zgromadzić. Nie może zabraknąć żadnej pieczątki. Dodatkowym utrudnieniem dla większości aplikujących jest konieczność osobistego zgłoszenia się w centrum wizowym w Gdańsku albo Warszawie w celu zeskanowania odcinków palców. Jednocześnie do uzyskania wizy do Chin trzeba zostawić na kilka dni oryginał paszportu, w którym znajdzie się wizy. Chińska wiza turystyczna wydawana jest standardowo na 30 dni, przy czym należy wjechać na terytorium Chin w ciągu trzech miesięcy od daty jej wystawienia.

Jak skoordynować wizowanie

Przy organizowaniu podróży obejmujących kilka krajów, do których trzeba wyrobić wizy, dobrze jest przemyśleć odpowiednio zaplanować cały proces wizowania. Uwzlędniamy przy tym daty otwarcia centrów wizowych i konsulatów (i święta narodowe, kiedy są zamknięte), czas wyrabiania poszczególnych wiz oraz logistykę przemieszczania paszportów pomiędzy kolejnymi instytucjami.Wizy do ROSJI


Prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny - przekażemy Państwu wszystkie informacje dotyczące trybu wyrabiania oraz kosztów uzyskania wiz.


Kontakt:

Zadzwoń do nas: 696 989 985

albo napisz: kontakt@szerokietory.pl


;