Biało-czerwone noce w Petersburgu potwierdzone!

Biało-czerwone noce w Petersburgu potwierdzone!

Biało-czerwone noce w Petersburgu potwierdzone!

Z wielką radością ogłaszamy, że wycieczki do Petersburga w czerwcu są już potwierdzone! Nawet więcej - chętnych do udziału w tej niecodziennej wyprawie tak szybko przybywa, że planujemy uruchomić trzeci termin, aby nikt nie musiał obejść się smakiem. Czasu jest mało, więc jeśli chcesz dołączyć do grupy - zapisz się teraz!

Przez sześć dni zobaczymy wiele oblicz "Wenecji Północy". Czeka nas nocny rejs po rzekach i kanałach, spacer wśród fontann Peterhofu czy wizyta w legendarnym klubie muzycznym Kamczatka. Nie zabraknie też czasu na relaks w bani i spacer po dachach petersburskich kamienic. Doświadczymy też legendarnych białych nocy, których kulminacja przypada właśnie w tym okresie. A ponadto - wybieramy się do kulturalnej stolicy Rosji przy okazji meczy polskiej reprezentacji w ramach przeniesionych rozgrywek EURO 2020. Wspólnie będziemy kibicować Naszym na stadionie Gazprom Arena. Bilet na mecz w cenie wycieczki!


Przyjmujemy również zgłoszenia indywidualnych Turystów, którzy chcą skorzystać z możliwości wjazdu do Rosji. Więcej szczegółów w oddzielnym wpisie.

;