Bilety na Kolej Transsyberyjską

Kupimy dla Ciebie bilety na podróż życia!

Zapewniamy fachową obsługę przy sprzedaży biletów na wszystkie odcinki Transsybu oraz inne połączenia kolei rosyjskich, mongolskich i chińskich. Realizacja skomplikowanych zamówień na przejazdy z wieloma przesiadkami to nasza specjalność.

O nas
Dlaczego Wschód?
Dlaczego Wschód?

Zakup biletów krok po kroku:

1. Jeśli jeszcze nie czytałeś, zapoznaj się z artykułem „Transsyb. Zaplanuj swój wyjazd!”

2. Wypełnij formularz na dole podstrony Podróże indywidualne.

3. Skontaktujemy się z Tobą, aby:

  • przedstawić opcje połączeń, przesiadek itp.
  • podać ceny biletów
  • poinformować o dostępnych promocjach (zniżki nawet do 50%)
  • rozwiać wątpliwości i pomóc zaplanować całą podróż.

4. Potwierdzimy szczegóły zamówienia.

5. Po otrzymaniu potwierdzenia płatności prześlemy bilety elektroniczne bądź vouchery.

6. Na koniec prezent od firmy – pakiet informacji praktycznych przygotowanych specjalnie dla naszych Klientów.

Wybierasz się w podróż Koleją Transsyberyjską? Na pewno potrzebne Ci będą bilety na pociąg. Oto najważniejsze informacje, które musisz znać, zanim przystąpisz do zakupu lub zamówienia biletów.

Czytaj więcej

Jak wystawiane są bilety na Transsyb?

Bilety na Kolej Transsyberyjską zawsze są wystawiane na konkretny pociąg i trasę, np. przejazd z Moskwy do Irkucka pociągiem nr 100, odjeżdżającym 1.6.2020 r. Nie ma otwartych biletów typu "hop-on hop-off", pozwalających na swobodne realizowanie podróży. Dlatego wcześniej dobrze jest ustalić sobie wstępny plan podróży, w oparciu o który można dobrać odpowiednie połączenia kolejowe, następnie kupić bilety.

Każdy bilet jest imienny, a do wystawienia potrzebne są dane paszportowe, które konduktorzy sprawdzają podczas wsiadania do wagonu. Oprócz planu podróży, przy kupowaniu biletów na Kolej Transsyberyjską trzeba więc mieć przygotowane paszporty wszystkich podróżnych.

Bilety na Kolei Transsyberyjską - kiedy kupować?

W przypadku Kolei Transsyberyjskiej bilety można kupować z wyprzedzeniem maksymalnie 90 dni i warto skorzystać z tej możliwości, bo w miarę zbliżania się terminu podróży miejsc ubywa, a w ostatniej chwili często ich zwyczajnie brakuje (szczególnie dotyczy to sezonu letniego). Ma to również wpływ na cenę. Wyprzedzenie czasowe jest szczególnie wskazane w przypadku biletów międzynarodowych - do Mongolii i Chin - które potrafią rozchodzić się jak ciepłe bułeczki.

Kolej Transsyberyjska - cena biletów

Cena biletów na Kolej Transsyberyjską zależy od wielu czynników. Podstawowe znaczenie ma długość trasy oraz fakt, czy podzielimy będziemy ją pokonywać w całości czy też podzileimy ją na krótsze odcinki (wtedy jest drożej), a także wybrana klasa wagonu oraz kategoria pociągu. W przypadku podróżowania klasą kupiejną cena biletów na Kolej Transsyberyjska zmienia się w miarę zbliżania się daty podróży. Koszt przejazdu Transsybem jest też zależny od pory roku - latem i w okresach okołoświątecznych jest najdrożej, natomiast jesienią i wiosną ceny biletów na Kolej Transsyberyjską są korzystniejsze.

Zobacz także:

Wróć do podróży indywidualnych
;