Bajkowa podróż dookoła świata

Bajkowa podróż dookoła świata

Bajkowa podróż dookoła świata

Magiczny kryształ, z którym można przenieść się w dowolne miejsce na świecie - bez testów, paszportów covidowych, kontroli lotniskowych? Jeśli też o takim marzycie, a w dodatku macie młodocianych czytelników w pobliżu, sięgnijcie po “Niezwykłe podróże Natalki”.


Przy odrobinie fantazji, z pomocą fascynujących opowieści Izy Rutkowskiej i przepięknych ilustracji Agnieszki Wajdy, odwiedzicie wspaniałe miejsca rozrzucone po całej kuli ziemskiej. Może bez kryształu, ale za to z książką w dłoni.


W swojej książce Iza z wielką pasją opisała miejsca, które sama odwiedziła podczas swoich wojaży. W opowieści wplotła przygodę dziewczynki - tytułowej Natalki, która w magiczny sposób odbywa podróż dookoła świata. Dzięki tym zabiegom książka rozpala pragnienia podróżnicze szczególnie u najmłodszych czytelników.


Młody czytelnik dowiaduje się też wielu ciekawostek związanych z odwiedzanymi miejscami, takimi jak: Meksyk, Turcja, Rosja, czy Mongolia. “Niezwykłe podróże Natalki” to również opowieść o potężnej mocy młodzieńczych marzeń, o łamaniu stereotypów oraz o – jakże ważnych – powrotach do domu i bliskich.


Więcej o książce: https://podroznosci.com/podroznicza-ksiazka-dla-dzieci/


Autorka - Izabela Rutkowska, którą niektórzy z Was poznali jako pilota naszych syberyjskich wyjazdów. Iza uwielbia dzielić się swoją pasją podróżniczą. O jej największych przygodach przeczytacie na blogu: www.podroznosci.com


Książkę można nabyć od autorki wysyłając maila na rutkowskabela@gmail.com.


;