Czym wozimy Turystów? Film

Czym wozimy Turystów? Film

Czym wozimy Turystów? Film

W tym filmie Jędrzej opowiada o tym, jak jest na naszych wyjazdach, skupiając się na środkach transportu. Nie wystarczy bowiem odpowiedzieć, że jest ciekawie i różnorodnie.Czy całą grupę wsadzamy do autokaru i wozimy  po okolicy? Nie! To by było za nudne! 

W zestawieniu zobaczycie czym przemieszczamy się po przeróżnych zakątkach Rosji i nie tylko. I jak mierzymy się z warunkami, z którymi spotykamy się w trakcie naszych podróży

A pomysł na tę opowieść wziął się ze wspomnienia jednego z wyjazdów pod hasłem "Bajkał i syberyjska okolica", którego uczestnik na koniec podróży podsumował, iloma różnymi pojazdami się poruszaliśmy. Okazało się, że było ich dziesięć!

Nie ograniczamy się w doborze środków transportu - zdarza się, że podczas jednej wyprawy mamy okazję skorzystać nawet z dziesięciu różnych! Taką obserwację poczynił jeden z Turystów podczas wycieczki Bajkał i syberyjska okolica. I stała się ona pretekstem do sporządzenia niniejszego podsumowania. Spojrzeliśmy na temat szerzej i pod uwagę wzięliśmy wszystkie środki transportu, z których korzystamy podczas podróży. Lista jest naprawdę spora. I nie zamknięta! Zapraszam na krótki, filmowy przegląd.Po więcej zdjęć odsyłamy do fotorelacji na blogu - Czym wozimy Turystów? Fotorelacja.

A tutaj link do naszego kanału w serwisie YouTube - zamieszczamy tam nasze najnowsze filmy. Zapraszamy do subskrypcji!

;