Letnie wyjazdy - kiedy podejmiemy decyzje

Letnie wyjazdy - kiedy podejmiemy decyzje

Letnie wyjazdy - kiedy podejmiemy decyzje

Powrót do kraju pod wieloma względami był dla nas szokiem, nie tylko dlatego, że z otwartych przestrzeni trafiliśmy do zamkniętych mieszkań. Dość szybko uświadomiliśmy sobie, że może zaistnieć (czy też rozciągnąć się w czasie) szereg ograniczeń, które sprawią, że realizacja zaplanowanych na lato wyjazdów będzie niemożliwa.


Dynamika i nieprzewidywalność rozwoju wypadków powoduje, że trudno teraz zaplanować cokolwiek na przyszły tydzień, a co dopiero - określić pewne plany na czerwiec czy wrzesień. Wobec tego, w odniesieniu do naszych planów wyjazdowych, przyjęliśmy obecnie następujące założenia:

1. Najpóźniej 45 dni przed rozpoczęciem każdej z imprez będziemy podejmować i ogłaszać decyzję co do jej realizacji bądź ewentualnego odwołania. Zatem 15. kwietnia, po Wielkanocy, poinformujemy o losie wyjazdów czerwcowych i stopniowo będzie można spodziewać się kolejnych komunikatów. 2. Jeśli nastąpią odwołania imprez, to niezwłocznie po ich ogłoszeniu będziemy zwracać wpłacone zaliczki. 3. W miarę możliwości zainteresowanych Turystów będziemy przepisywać na późniejsze, nawet przyszłoroczne terminy. Z nadzieją patrzymy w przyszłość, licząc, że wysiłki służb i społeczeństw spowodują, że sytuacja epidemiologiczna zostanie opanowana i życie - w tym turystyczne - wróci do normalności. Jako biuro podróży jesteśmy przygotowani na okres kryzysu i na pewno ten trudny czas przetrwamy, skupiając się na pracach “badawczo-rozwojowych” i realizując przedsięwzięcia niezwiązane bezpośrednio z organizacją wyjazdów, które do tej pory odkładaliśmy na później. W najbliższym czasie będziemy skupiali się na publikacji materiałów, które - mamy nadzieję - pozwolą Wam wirtualnie podróżować w granicach mieszkania, bez podnoszenia się z własnej kanapy! Zapraszamy na szerokietory.pl, nasz profil na Facebooku oraz kanał na YouTube.Załoga Biura Podróży Szerokie Tory

;