Potwierdzamy letnie wyjazdy!

Potwierdzamy letnie wyjazdy!

Potwierdzamy letnie wyjazdy!

Cieszymy się, że mimo wciąż zamkniętych granic i niepewnej sytuacji na świecie, wciąż odbieramy telefony i maile od osób, które planują podróże w najbliższych miesiącach. Chętnie dzielimy się z Wami wiedzą i doświadczeniem, pomagamy wybrać trasę i rozwiewamy wątpliwości. Wasze marzenia o podróżach dają nam motywację do pracy. Może dzięki temu wciąż codziennie przychodzimy do naszego biura w Murowanej Goślinie. 


Dokąd zabierzemy Was latem 2021 roku? O jakie trasy pytacie najczęściej? Prawdziwym hitem naszej oferty są wyjazdy Koleją Transsyberyjską. Do wyboru mamy trzy warianty tych przekrojowych podróży:


Wszystkie programy są doskonale przemyślane i dopracowane. Różnią się od siebie nieco doborem odwiedzanych miejsc i standardem podróży, ale łączy je fakt, że każda z nich będzie dla Was podróżą życia.


W danym momencie potwierdzone są terminy wyjazdów w sierpniu i wrześniu. W związku z dużym zainteresowaniem trasą Moskwa - Pekin w sierpniu stworzyliśmy kolejny termin. Wyjazdy zaplanowane na maj i czerwiec są bliskie potwierdzenia. 


Dziękujemy za zaufanie i zapraszamy do zapisów!

;