Potwierdzamy pierwsze letnie wyprawy!

Potwierdzamy pierwsze letnie wyprawy!

Potwierdzamy pierwsze letnie wyprawy!

Z radością potwierdzamy pierwsze letnie wyprawy! Już wiemy, że w czerwcu pierwsza grupa odwiedzi Bajkał i Syberyjską Okolicę a w sierpniu kolejni Turyści wybiorą się w kolejową wyprawę z Moskwy do Pekinu. Zapraszamy do zapoznania się z programem wyjazdu. Można jeszcze dołączyć lub zapisać na wyjazdy w innych terminach.

Nasza klasyczna trasa nad Bajkałem, niezmiennie cieszy się popularnością. W trakcie podróży podziwiamy piękno surowej przyrody, stykamy się z autentyczną kulturą Sybiraków i szukamy śladów przeszłości - także tej polskiej. Program zwiedzania nie jest napięty, dlatego starcza czasu, by dotrzeć w miejsca omijane przez większość turystów. Na trasie korzystamy ze wszelkich możliwych środków transportu, a na zakończenie pokonujemy koleją ponad 5000 km na trasie z Irkucka do Moskwy!

Z programem wyprawy można zapoznać się tutaj!


Z kolei azjatycka odyseja sławnym szlakiem transsyberyjskim to dla wielu podróż życia: zaczynamy pod murami moskiewskiego Kremla, a kończymy - na chińskim Wielkim Murze. Tę wspaniałą trasę pokonamy koleją, zatrzymując się w najciekawszych miejscach i odbijając z głównego szlaku. W trakcie wyprawy będziemy podziwiać zabytki Moskwy i innych rosyjskich miast, przepłyniemy jezioro Bajkał - perłę Syberii, wyruszymy na przygodę pośród stepów Mongolii, przekroczymy Pustynię Gobi i zdobędziemy Pekin. A wszystko to w 21 dni.


Szczegóły na stronie wyprawy - tutaj!

;