Szerokimi torami do Jakucka

Szerokimi torami do Jakucka

Szerokimi torami do Jakucka

Byłeś już nad Bajkałem latem i zachwyciła Cię zielona Syberia? Zaczaruje Cię również jej biała odsłona, która otwiera zupełnie nowe możliwości podróżowania. Szczerze mówiąc, jest jeszcze bardziej magiczna!

Posmakowałaś już syberyjskiej zimy i tęsknisz za uczuciem stąpania po bajkalskim lodzie? Znów to poczujesz! A tym razem wybierzemy się jeszcze dalej wgłąb tej wspaniałej krainy, by poznać ją lepiej.

Chcesz dopiero przywitać się z Syberią? Podczas tej wyprawy odkryjesz jej piękno i dotrzesz w najwspanialsze miejsca. Zakochasz się w nieograniczonych przestrzeniach i złapiesz głęboki oddech.


Stworzyliśmy wyprawę dla prawdziwych miłośników zimowych doznań: widoku śnieżnych krajobrazów, skrzypiącego śniegu pod stopami i mrozu szczypiącego w nos. Udamy się w tę kolejową podróż, żeby zobaczyć bajkalskie lodowe cuda, doświadczyć podróży Koleją Transsyberyjską i przejechać pociągiem najbardziej spektakularny odcinek BAM-u. Do tego trafić na przysypane śniegiem wydmy u stóp niebosiężnych srebrzystych szczytów, do mroźnego Jakucka i na skutą lodem potężną Lenę. A w międzyczasie rozgrzewać się kolejnymi szklankami gorącej herbaty i relaksować podczas wieczornych sesji w bani. Ten wyjazd jest dla Ciebie!


Szczegółowy program, termin, zapisy i wiele więcej na stronie wyprawy: POCIĄGIEM DO JAKUCJI

;