Biuro Podróży Szerokie Tory

Opinie naszych klientów

Opinie naszych klientów

Adam Liduk

Szerokie Tory, to nieocenione źródło informacji, a Pani Alicja jest osobą o szczególnej cierpliwości i rzetelności w odpowiadaniu na moje pytania. Zdecydowanie polecam.

Opinie naszych klientów

Agnieszka Cybulska

Tegoroczne wakacje spędziłam z przyjaciółmi w Mongolii i nad Bajkałem w Rosji. Zazwyczaj planujemy całość wyjazdu samodzielnie, ale tym razem ze względu na specyfikę miejsc docelowych (szczególnie Mongolii, gdzie poruszać się samodzielnie nie sposób) zdecydowaliśmy się na pomoc biura Szerokie Tory. I to był strzał w przysłowiową dziesiątkę! Wszystko przebiegło perfekcyjnie. Chociaż nie mieliśmy pilota z biura to i tak cały czas czuliśmy się zaopiekowani. Jak miał na nas czekać kierowca to czekał. Jak inna grupa z biura była w pobliżu to mogliśmy do nich dołączyć. Jak przewodniczka w Mongolii miała nagły przypadek woreczka żółciowego, to już kolejnego poranka dołączyła do nas jej zastępczyni. Dodatkowo widać i czuć, że biuro się zna i kocha te kierunki. Pani Alicja zawsze cierpliwie służyła dobrą radą i wskazywała co ciekawego można zobaczyć czy smacznego zjeść. Polecam bardzo gorąco!!! I dziękuję!!!

Opinie naszych klientów

Tomasz Murawiew

Pomogli nam zorganizować bilety i wizy. Dzielili sie mądrymi sugestiami. Bardzo fajni godni zaufania.

Opinie naszych klientów

Joanna Olejnik

Bardzo dobre biuro podróży. Polecam wszystkim! Wyprawy nad Bajkał nie da się zapomnieć.

Opinie naszych klientów

Joanna Feil

Dużo jeżdżę. W różne miejsca. Na zorganizowane wycieczki, samodzielnie też. Mam skalę porównawczą. Z czystym sumieniem stwierdzam, że wyjazd z biurem Szerokie Tory jest jednym z najlepszych, na których byłam. Perfekcyjnie przygotowany, doskonale poprowadzony. Z całego serca polecam. Już mam zarezerwowane dwa następne wyjazdy z nimi 🙂:)

Opinie naszych klientów

Aleksandra Marynowska Wyrembelska

Zdecydowanie polecam! Ludzie z pasją i zamiłowaniem do podróży... Dużo podróżuję ale wyprawa z Szerokimi Torami jest zawsze wyjątkowa bo piloci maja ogromna wiedzę i doświadczenie... Marzę o kolejnej wyprawie :)

Opinie naszych klientów

Kasia Murawiew

Korzystaliśmy z pomocy Szerokich Torów podczas naszego wyjazdu nad Bajkał. Profesjonalnie i kompetentnie, polecamy!

Opinie naszych klientów

Iwona

Koleżanki i Koledzy już nie mogą się doczekać zdjęć i opowieści z podróży Dziwili się o wyborze kierunku, ale teraz potwierdzają, że faktycznie na wschodzie jest spokojniej. Tak wypoczęłam, że w ciągu tego tygodnia zrobiłam tyle, że nawet moi szefowie stwierdzili "to się Pani naprawdę zresetowała = wypoczęła".

Opinie naszych klientów

Alina Borowska

Polecam firmę „Szerokie tory” ponieważ: podróż została bardzo dobrze zaplanowana i zrealizowane zostały wszystkie założone punkty programu. Było duże tempo i ogromna różnorodność wrażeń i o to chodziło. Bardzo dobre jedzenie i „burchanienie” – bardzo dobry pomysł. Doskonała pilotka Alicja – zorganizowana, przewidująca, myśląca o wszystkim, bardzo empatyczna i troskliwa. A przy tym kumpelka – nie było żadnego dystansu między uczestnikami a pilotką ponieważ Alicja świetnie bawiła się razem z nami. Ogólnie odczuwałam dbałość o klienta. Wyprawa bardzo udana również dzięki uczestnikom, którzy mieli 3 podstawowe zalety: byli punktualni, nienarzekający i umiarkowani…. Pozdrawiam uczestników, a firmie dziękuję.

Blog podróżniczy

;