Kolej Transsyberyjska. Najciekawsze miasta na trasie

Kolej Transsyberyjska. Najciekawsze miasta na trasie

Kolej Transsyberyjska. Najciekawsze miasta na trasie

Podróż Koleją Transsyberyjską to nie tylko pokonywanie przestrzeni, patrzenie przez okno na mijane krajobrazy i chłonięcie kolorytu przemieszczania się rosyjskimi pociągami. To także znakomita okazja, by zobaczyć fascynujące miejsca, które znajdują się wzdłuż słynnego Transsybu. 

W tym filmie przedstawiamy najciekawsze - naszym zdaniem - miasta przy trasie Kolei Transsyberyjskiej. Każde z nich jest zupełnie inne, na swój sposób wyjątkowe i warte odwiedzenia. Kolejność nie wynika z żadnego rankingu - po prostu prezentujemy te miasta w układzie geograficznym, z zachodu na wschód: od Moskwy po Władywostok.Więcej do poczytania o miastach na trasie Transsybu w naszym artykule: Transsyberyjska. 10 najciekawszych miast.

Zapraszamy do zapisania się na subskrypcję naszego kanału: Szerokie Tory na YouTube - dzięki temu będziecie dostawać powiadomienia o nowych filmach.

Zachęcamy też do przeglądania naszych playlist, traficie tam na wiele opowieści o różnych aspektach podróżowania Koleją Transsyberyjską, o Bajkale, Syberii i nie tylko. 

;